Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=ВвТтТ3/2018/3<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 по 16
1.


   
    Фізико-математичний апарат взаємодії сипкого матеріалу із вібруючим решетом [] / Е. Б. Алієв [et al.] // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 5-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
фізико-математичний апарат, сипкий матеріал, частинки, вібруюче решето, сепарація, контактна сила.
Анотація: У зв’язку з тим, що технологічний процес сепарації сипкого (або гранульованого) матеріалу за допомогою вібруючих решіт застосовується в різноманітних областях сільськогосподарського виробництва, то з’являється необхідність в його математичному описі. Явища контактної взаємодії є одними з найбільш цікавих проблем досліджень молекулярної динаміки гранульованого газу. Мета досліджень полягає у проведені фізико-математичного аналізу контактної взаємодії вібруючого решета з частинками сипкого матеріалу. У результаті досліджень встановлено рівняння загальної контактної сили між частинкою та решетом при різному її положенні відносно отвору решета. Розроблено модель для визначення приведеного отвору решета.


Дод.точки доступу:
Алієв, Е.Б.; Яропуд, В.М.; Гаврильченко, О. С.; Кунда, В. Г.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

2.


   
    Експериментальне дослідження керованого електромагнітного вібраційного привода [] / А. П. Гуров, О. О. Черно, Л. І. Бугрім // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 11-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
електромагнітний вібраційний привод, автоматичне керування амплітудою та частотою, експериментальні дослідження
Анотація: Електромагнітний вібраційний привод використовується переважно на установках, що потребують регулювання параметрів вібрації в процесі роботи. Стаття присвячена експериментальному дослідженню динамічних властивостей системи автоматичного керування електромагнітним вібраційним приводом, що містить два замкнених контури керування: амплітудою та частотою. Частота вібрації регулюється таким чином, щоб величина фазового зрушення між гармоніками струму дорівнювала приписаному значенню, що відповідає білярезонансному режиму коливань, в якому установка має максимальний коефіцієнт корисної дії. Алгоритм керування був реалізований у програмі мікроконтролера, на основі якого створена система автоматичного керування електромагнітним вібраційним приводом. Лабораторний стенд був побудований на основі вібраційної установки для виробництва тротуарної плитки. В ході експериментів досліджено динаміку процесів відстеження заданої амплітуди вібрації та автоматичного налаштування на білярезонансну частоту при різних значеннях коефіцієнтів регуляторів у контурах амплітуди та частоти. Результати експериментів підтвердили доцільність використання розглянутого закону керування амплітудою та частотою електромагнітного вібраційного привода.


Дод.точки доступу:
Гуров, А.П.; Черно, О.О.; Бугрім, Л.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

3.


    Дем’яненко, А. Г.
    Механічні системи з двохвильовим характером коливань, їх моделювання, особливості, властивості та дослідження [] / А. Г. Дем’яненко // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 22-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
динаміка, інерція, рухоме навантаження, частота, критична швидкість.
Анотація: У статті розглянуто задачі динаміки пружних систем за дії рухомого інерційного навантаження та деякі особливості механічних і відповідних математичних моделей задач цього класу, які можна віднести до некласичних задач математичної фізики. Наведено короткий огляд задач, розв’язки яких отримані на основі узагальненого методу відокремлення змінних, що дозволяє у деяких випадках в рамках вихідних передумов побудувати точні розв’язки і на їх основі дослідити характер коливань і стійкості системи. Дослідження математичної моделі виконано на основі метода двохвильового подання руху у вигляді двох груп - власних та супровідних коливань. Роль супровідних коливань, які обумовлені рухомим інерційним навантаженням, суттєво змінюються в залежності від швидкості рухомого навантаження та співвідношення рухомої і нерухомої маси системи. Досліджено коливання та стійкість підсиленої прямокутної пластинки з урахуванням дискретності розташування ребер, вздовж яких рухаються потоки навантаження.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

4.


   
    Динамика резонансных вибрационных машин при пониженных температурах [] / А. С. Кобец, С. П. Сокол, А. А. Черний // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 28-34. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
двомассная система, вибрация,резинометаллические элементы, температура, амплитуда
Анотація: Одним из показателей эффективности технологического процесса является использование транспортирующих машин с высокими техникоэкономическими характеристиками, а также высокими показателями эксплуатационной надежности и долговечности. На практике хорошо себя зарекомендовали конструкции машин для транспортировки грузов, что используют в процессе вибрацию. В этой статье рассматриваются вибрационные трубные конвейеры типа КВ2Т. Благодаря своим преимуществам, эти машины успешно справляются с поставленными задачами, будучи в составе технологических линий транспортирования, сепарации, сушки, охлаждения полезных грузов на предприятиях металлургической, химической, строительной и других отраслей народного хозяйства. Так как это резонансная система, то вопрос о неизменности во времени параметров ёё вибрации является очень актуальным. Многолетний опыт использования вибрационных конвейеров показал, что в виде упругого звена у них используют резинометаллические элементы, которые характеризуются нелинейностью демпфирующих свойств. В этом случае, важным является учет всех реологических характеристик резины при описании динамики машины. Основным фактором, который изменяет параметры жесткости упругих элементов, в исследованиях определена температура окружающей среды, в которой работает машина. За рабочий диапазон принималась температура окружающей среды ниже нуля градусов. Используя выведенную формулу определения амплитуды, построено кривую зависимости амплитуды колебаний от пониженной температуры окружающей среды. Проведенные на практике измерения амплитуды колебаний системы при низких температурах окружающей среды, показывают хорошую сходимость с теоретической зависимостью.


Дод.точки доступу:
Кобец, А.С.; Сокол, С.П.; Черний, А. А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

5.


    Корендій, В. М.
    Удосконалення вібраційних транспортно-маніпулюючих конвеєрів [] / В. М. Корендій, В.С Шенбор // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 35-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
вібраційний конвеєр, транспортноманіпулюючий пристрій, пружна система, структурна схема, конструктивна схема, автоматизація виробництва.
Анотація: У статті розглянуто техніко-експлуатаційні особливості вібраційних транспортно-маніпулюючих конвеєрів та галузі їх застосування. Запропонована удосконалена конструктивна схема транспортноманіпулюючого пристрою та обґрунтовано його переваги. Наведені структурні схеми транспортування виробів удосконаленим і неудосконаленим конвеєрами. Розроблена методика розрахунку пружної системи удосконаленого конвеєра на жорсткість за поздовжніх, поперечних, вертикальних і кутових коливань. Розроблені та описані схеми живлення котушок транспортно-маніпулюючого конвеєра для різних способів транспортування виробів. Подані структурні схеми використання вібраційного транспортно-маніпулюючого конвеєра для автоматизації виробництва.


Дод.точки доступу:
Шенбор, В.С

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

6.


    Купчук, І. М.
    Перспективи розвитку конструктивних схем вібраційних приводів транспортних та технологічних машин АПК [] / І. М. Купчук // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 44-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
вібрація, керований вібропривод, дебаланс, система регулювання ексцентриситету, вимушені коливання, амплітуда.
Анотація: Серед основних шляхів інтенсифікації технологічних операцій, що застосовуються в АПК (агропромисловому комплексі), одним із найбільш перспективних можна відзначити застосування низькочастотних коливань, а дослідження, що спрямовані на розроблення та вдосконалення конструкції вузлів і складальних одиниць вібраційних машин, мають важливе наукове та практичне значення. У статті виконано аналіз конструктивних схем вібраційних приводів, що можуть бути застосовані в умовах сільськогосподарських підприємств, узагальнено та наведено у вигляді блок-схеми класифікацію механічних вібраційних приводів. Крім того, запропонована конструкція вібраційного привода, в якому за рахунок застосування спеціальної системи регулювання екцентриситету дебаланса, забезпечується можливість керування кінематичними та динамічними параметрами віброзбуджувача в робочому режимі приводу, цим самим сприяючи розширенню діапазону експлуатаційних режимів машини (наприклад, технологічної або транспортної) при виконанні різноманітних основних та допоміжних технологічних операцій, характерних для агропромислового комплексу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

7.


    Ланець, О. С.
    Визначення потужності приводів вібраційних машин з силовим та кінематичним збуренням [] / О. С. Ланець, В. М. Боровець, І. А. Деревенько // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 53-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
вібраційна машина, потужність, привод, коливальна система, параметр зсуву фаз
Анотація: У статті аналітично встановлюються потужності приводів для забезпечення усталених коливань вібраційних машин різного типу збурення з простим та складним рухом робочого органа. Визначальним параметром, що характеризує затрати потужності, використано параметр критичного зсуву фаз між переміщенням та силою збурення. Даний підхід забезпечує встановлення потужності привода за умови максимального навантаження, закладаючи апріорі певний запас за енергозатратами. Запропоновано конкретні аналітичні залежності для встановлення потужності приводів одномасових вібраційних машин з кривошипно-шатунним та інерційним приводами. Отримані аналітичні залежності поширено на багатомасові системи.


Дод.точки доступу:
Боровець, В.М.; Деревенько, І. А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

8.


    Nadutyy, V.
    Investigation of the process of destruction of a layer of mined rock by the toothed disc of the roller classfier [] / V. Nadutyy, V. Suharyev, Haddad Jamil // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 62-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
rubber, steel, toothed disc, vibrating roller classifier, impact energy, wet and sticky mined rock. -- гумовий, сталевий, пелюстковий диск, валковий вібраційний класифікатор, енергія удару, волога і липка гірська маса.
Анотація: The problems associated with efficient classification of hard-to-sieve wet and sticky mined rock masses are far from being solved and require further theoretical and experimental efforts. It is the purpose of the present investigation to determine the values of impact energy required to destroy the layer of mined rock by the vibrating roller classifier executive tool, which could be implemented either with rubber or steel material. The authors carry out the experiment to compare different material types of the teeth of vibrating roller classifier in order to get the maximum value of impact energy. Experiments involved measurements of height of fall H, thickness of a mined rock layer h with taking into account different sizes and humidity of the rock lumps. As a result of the experiments we can conclude that at sieving wet materials rubber teeth disks show characteristics similar to steel ones, what confirms the efficiency of their use for the classification of hard-tosieve wet mined rock.
Проблеми, пов'язані з ефективною класифікацією важкогрохотимих вологих і липких мінеральних матеріалів, ще не вирішені і вимагають додаткових теоретичних і експериментальних зусиль. Метою даного дослідження є визначення значень енергії удару, необхідної для руйнування шару гірської породи за допомогою робочого органу валкового вібраційного класифікатора, який може бути реалізований або з використанням гуми, або зі сталевого матеріалу. Автори проводять експеримент для порівняння різних типів матеріалів валків валкового вібраційного класифікатора для того, щоб отримати максимальне значення енергії удару. Експерименти включають вимірювання висоти падіння H, товщини шару гірської породи h з урахуванням різної крупності матеріалу d і її вологості W. В результаті експериментів можна зробити висновок, що при просіюванні вологих матеріалів гумові пелюсткові диски показують характеристики, аналогічні сталевим, що підтверджує ефективність їх використання для класифікації важкогрохотимих вологих матеріалів.


Дод.точки доступу:
Suharyev, V.; Jamil, Haddad

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

9.


    Надутый, В. П.
    Анализ минерального состава и эффективность комплексного обезвоживания золы-уноса при сжигании углей на теплоэлектростанциях [] / В. П. Надутый, В. В. Сухарев, С. В. Костыря // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 68-74. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
вибрационное устройство, электроосмос, обезвоживание, комплексный метод, золауноса, безотходная переработка отвалов, углерод, техногенные месторождения
Анотація: В статье изложена проблема накопления золы в отвалах при сжигании углей на теплоэлектростанциях, материалы исследования минерального состава золы, а также обоснование эффективности безотходной комплексной переработки отвалов. Проведен количественный анализ проб золы из отвалов ТЭС, выявлено процентное содержание железа, углерода и силикатной части во всех пробах. Предложен комплексный метод безотходной переработки отвальной и суточной золы-уноса. Представлены результаты обезвоживания отвальной золы на вибрационном устройстве с использованием электрокинетического метода.


Дод.точки доступу:
Сухарев, В.В.; Костыря, С.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

10.


    Дейнека, К. Ю.
    Вплив структури полідисперсного завантаження обертового барабана на самозбудження автоколивань [] / К. Ю. Дейнека, Ю. В. Науменко // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 75-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
розмах автоколивань, полізернисте заповнення, обертовий барабан, біфуркаційна швидкість, режимний гістерезис.
Анотація: Розглянуто вплив на самозбудження автоколивань фазної структури полізернистого заповнення циліндричної камери барабана, що стаціонарно обертається навколо горизонтальної осі. Застосовано метод візуального аналізу картин руху заповнення у поперечному перерізі камери, швидкість обертання якої повільно змінюється. Встановлено два біфуркаційних значення швидкості обертання із максимальним розмахом автоколивань. Верхнє біфуркаційне значення є дещо меншим за швидкісну межу переходу циркуляційного режиму руху заповнення в режим пристінкового шару під час прискорення обертання. Нижнє біфуркаційне значення є дещо меншим за швидкісну межу зворотного переходу режимів руху під час сповільнення обертання. Зареєстровано ефект режимного гістерезису усталеного руху зернистого заповнення в стаціонарно – обертовій камері. Ефект полягає у перевищенні швидкості обертання при переході циркуляційного режиму руху в режим пристінкового шару, під час прискорення обертання, над швидкістю при зворотному переході режимів, під час сповільнення обертання. Виявлено, що розбіжність між верхнім та нижнім біфуркаційними значеннями швидкості обертання, прояв ефекту режимного гістерезису та розмах автоколивань збільшуються зі зниженням фрикційної взаємодії заповнення із поверхнею камери. З’ясовано, що зменшення фрикційної взаємодії зумовлене зниженням вмісту дрібної фази у полізернистому заповненні та ступенем заповнення камери.


Дод.точки доступу:
Науменко, Ю.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

11.


    Півень, М. В.
    Дослідження впливу величини подачі на процес завантаження віброрешета [] / М. В. Півень // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 83-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
вібраційне решето, подача сипкої суміші, питоме завантаження поверхні.
Анотація: Ефективність сепарування зернових сумішей значною мірою визначається завантаженням решета. Наявність ділянок перевантаження чи недовантаження приводить до зменшення якості та продуктивності процесу сепарування. У статті представлені результати досліджень впливу величини початкової подачі суміші на процес розподілу питомого завантаження на робочій поверхні похилого плаского вібраційного решета. Для дослідження процесу завантаження застосована математична модель просторового руху сипкої суміші на віброрешеті скінченої ширини. Складені граничні умови на поверхнях, що обмежують об'єм сипкої суміші. Вплив просіювання суміші на процес завантаження не враховувався. Досліджені закономірності змінювання питомого завантаження по довжині та ширині решета. Встановлено, що зміна величини початкового питомого завантаження суттєво впливає на взаємне розташування ділянок перевантаження та недовантаження робочої поверхні, їх площу та кількість.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

12.


    Ройзман, В. П.
    Метод випадкового-спрямованого пошуку збалансованого стану ротора зі змінним дисбалансом [] / В. П. Ройзман, І. В. Драч, В. П. Ткачук // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 91-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
ротор із змінним дисбалансом, незрівноваженіть ротора, жорсткий ротор, метод випадково-спрямованого пошуку збалансованого стану ротора, ресурсо-енергозберігаюча технологія.
Анотація: Суть методу випадково-спрямованого пошуку полягає в тому, що при виході машини із дисбалансом, що змінюється від пуску до пуску, на робочий режим (наприклад віджимання у пральних машинах) контролюються вібрації і при перевищенні ними допустимого рівня машина відключається і повертається в режим полоскання. Процес виходу повторюється допоки не настане випадок оптимального розподілу мас у барабані (оптимального розкладання білизни) і вібрації ввійдуть в межі норми, що задається технічними умовами. У цьому випадку машина починає виконувати технологічну операцію віджимання. У статті висвітлено усі етапи розробки методу та результати експериментальних досліджень. Встановлено, що застосування методу випадково-спрямованого пошуку зрівноваженого стану ротора зі змінним дисбалансом дозволяє ефективно знижувати вібрації як жорстких, так і пружно-деформівних роторів і є енергозберігаючою технологією.


Дод.точки доступу:
Драч, І. В. ; Ткачук, В.П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

13.


   
    Визначення середньої швидкості сипкого матеріалу в жолобі прямокутної форми, який здійснює поперечні коливання [] / Л. С. Серілко, З. К. Сасюк, В. О. Щурик // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 99-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
сипкий матеріал, жолоб, коливання, метод усереднення, середня швидкість
Анотація: Для інтенсифікації різноманітних технологічних процесів широко використовуються високочастотні коливання. Проведений аналіз відомих методів дослідження руху сипкого матеріалу по похилій поверхні, яка здійснює повздовжні або поперечні коливання. Розроблена математична модель руху сипкого середовища в жолобі прямокутної форми, який здійснює поперечні коливання високої інтенсивності в площині найбільшого нахилу. Експериментальним шляхом встановлено, що при наявності таких коливань матеріал зберігає форму жолоба і тому можна розглядати його рух як рух твердого тіла по похилій поверхні. Методом усереднення отримано наближений розв’язок рівнянь цього руху, який задовільно узгоджується з результатами експериментальних досліджень. Отримані залежності середньої швидкості руху сипкого матеріалу по поверхні жолоба від кута його нахилу до горизонту та коефіцієнта тертя ковзання матеріалу по цій поверхні можна застосовувати в інженерних розрахунках при розв’язуванні конкретних практичних задач.


Дод.точки доступу:
Серілко, Л. С.; Сасюк, З. К.; Щурик, В. О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

14.


    Солона, О. В.
    Статика взаємодії абсолютно твердих тіл із сипучим середовищем [] / О. В. Солона // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 105-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
сипуче дискретне середовище, компоненти напружень, щільність сипучого середовища, рухливість сипучого середовища, статика сипучого середовища, абсолютно тверде тіло, обмежувальна поверхня, умови контакту.
Анотація: У статті наведено аналіз формалізації статики сипучого дискретного середовища, а також абсолютно твердих тіл, що знаходяться в ньому. На основі проведеного аналізу запропонована формалізація сипучого середовища у вигляді в'язко пластичної моделі тіла Бінгама. Отримані рівняння можуть бути використані для визначення розподілу напружень і щільності сипучого середовища із різними механічними властивостями та тиску сипучого середовища на стінки ємності довільної геометричної форми. Наведені умови рівноваги та її порушення для тіл, які знаходяться в сипучому середовищі, дозволяють визначити їх можливі переміщення при нерухомому середовищі. Основною метою отримання наведених вище рівнянь є їхнє використання при вирішенні задачі про переміщення тіл, що знаходяться в контейнері, який приводиться у коливальний рух.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

15.


   
    Управляемый электромеханический симметричный привод для вибрационных технологических машин [] / Н.И. Стадник, Л. В. Ярошенко, Е. В. Солона // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 117-126. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
электромеханический вибропривод, дебалансный приводной вал, вибрационные технологические машины, колебания рабочего органа.
Анотація: Предложена и обоснована конструкция регулируемого электромеханического симметричного дебалансного вибропривода и схема автоматического управления его работой, позволяющие создать плоское вибрационное поле в котором колебания рабочих органов вибромашин осуществляются по траекториям имеющим форму эллипса в вертикальной плоскости перпендикулярной к оси приводного вала вибровозбудителя и в автоматическом режиме независимо управлять частотой и амплитудой его циклической вынуждающей силы при соблюдении энергосберегающего резонансного режима работы вибромашины. При этом достигается повышение надежности работы вибропривода путем устранения заклинивания подвижных дебалансов при их перемещении вдоль приводного вала. А предложенная схема автоматического управления позволяет обеспечить минимальные энергозатраты на вибропривод при оптимальных с технологической точки зрения параметрах колебаний рабочего органа вибромашины.


Дод.точки доступу:
Стадник, Н.И. ; Ярошенко, Л.В.; Солона, Е.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

16.


    Довгополий, М. М.
    Використання магнітореологічної рідини в демпфері ендопротезу для гасіння вібраційних коливань [] / М. М. Довгополий // Вібрації в техніці та технологіях : Всеукраїнський науково - технічний журнал. - 2018. - N 3. - С. 127-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія процесів та машин
Кл.слова (ненормовані):
демпфер, магнітореологічна рідина, вібраційні коливання, перепад тиску, зусилля опору, в’язкість.
Анотація: Дана стаття присвячена визначенню способу використання магнітореологічної рідини як робочої в демпфері протеза колінного суглоба. Проведений інформаційний аналіз дозволяє стверджувати, що використання даного ефекту здатне вирішити проблему, пов’язану зі зниженням ефективності гасіння вібраційних коливань та інших видів навантажень. Запропоновано напівконструктивну схему інтелектуального магнітореологічного демпфера. Також проведено розрахунок його характеристики та геометричних розмірів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.